Vyhledej
TJ Sokol Dvůr Králové > Sport

Tým královédvorských cvičitelů vybojoval ocenění Sokol roku! Gratulujeme!

Redakce / 22.09.2021
Ve středu 22. září se konalo v Praze v Tyršově domě slavnostní vyhlášení cen Sokol roku 2020. V kategorii Kolektiv roku byl nominován také tým cvičitelů ze Sokola Dvůr Králové n. L., který v loňském roce připravoval Sokolíkovy stezky pro zdraví. Těch se zúčastnilo více než tisíc lidí z Královédvorska.

FOTOGALERIE - Tým cvičitelů vybojoval ocenení Sokol roku! Gratulujeme!


Přes adrenalinový příjezd do Prahy, kdy odpolední dopravní špička způsobila více něž hodinové zpoždění nominovaných, dorazili naši cvičitelé do sálu právě ve chvíli, kdy byla vyhlášena jejich kategorie. Radost se mísila s překvapením, že právě oni zvedli nad hlavu krásnou plastiku sokola, kterou vytvořil trenér Evy Samkové pan Jakub Flejšar. Potom si mohli laureáti ceny Sokol roku vychutnat vyhlášení dalších kategorií – kulturní počin roku, vzdělavatelský počin roku a dále vyhlášení kategorií sportovců a ceny starostky ČOS.

Naši cvičitelé si užili také vystoupení sportovců – tanečníků, gymnastů, judistů a šermířů a také vystoupení světového rekordmana ve šplhu Martina Vacka, který přijede příští neděli do Dvora Králové na Velkou cenu Podkrkonoší ve šplhu!

Celá akce byla oslavou cvičení, sportu, kultury i vzdělávání – všech součástí, které toto společenství v Sokole tvoří. Jsme rádi, že jsme mohli být u toho, máme obrovskou radost z ocenění, kterého se nám od České obce sokolské dostalo! Motivuje nás do další činnosti pro naše svěřence i širokou veřejnost.

redakce

Související články
Sestry Karešovy ze Dvora Králové jsou autorkami jedné ze skladeb pro všesokolský slet roku 2018
Vítězství v anketě Sokol roku patří také Pavlíně Špatenkové a Heleně Rezkové
Na Sokola roku je nominován také tým královédvorských cvičitelů
Vaše komentáře

Přečteno 1275x