Vyhledej
TJ Sokol Dvůr Králové > Turistika

Webkamery na nejkrásnějších místech v regionu dají vědět místním i turistům o vaší nabídce

Redakce / 9.06.2022
Portál ZvičinaTV ve spolupráci s firmou Avatech s. r. o. postupně umísťuje webkamery na zajímavá místa v Podkrkonoší i za jeho hranicemi. I vy se můžete do projektu aktivně zapojit.

Webkamery jsou dlouhodobě nejnavštěvovanějšími stránkami internetu a to platí i pro naše portály. Náš přehled webkamer je druhá nejnavštěvovanější stránka portálu ihned po stránce úvodní. Webkamery i s integrovanými logy našich partnerů postupně umísťujeme rovněž na celou řadu internetových stránek, které se zabývají turistikou a nebo cíleně pouze webkamerami. Návštěvnost tak je celorepubliková a pro partnery velmi přínosná.

Kompletní technické řešení má na starosti firma Avatech s. r. o.. Firmu v Podkrkonoší zastupuje technický ředitel Petr Kallen - systémový specialista na Unix/Linux a zároveň certifikovaný specialista APPLE se zaměřením na návrh, implementaci a security nejvyšších standardů 

Varianty kamer


Internetové kamery mohou být ve dvou variantách. Na většině míst jsou kamery, které odesílají jednu fotografii za minutu, ale může být spuštěn i živý videostream, kdy diváci uvidí i aktuální pohyb. Ne všude je však stream vhodný. Záleží také na kvalitě internetového připojení a ceně za přenesená data. Rovněž lze dle potřeby pracovat s různě širokými objektivy.

Do projektu webkamer v regionu se můžete zapojit třemi způsoby


1) Máte nemovitost s výhledem na atraktivní místo 

Pokud zároveň podnikáte, tak bude jedna reklamní pozice v obraze určena pouze vám. Zároveň záběr z kamery můžete zahrnout i do vašeho webu. Pokud reklamu na své služby nepotřebujete, tak se domluvíme na pronájmu prostoru dle atraktivnosti místa. Kontaktujte nás na telefonu: 732 521 835

2) Podnikáte v regionu a chcete obyvatele a návštěvníky upozornit na vaši firmu, penzion, restauraci, ale nemáte místo vhodné pro webkameru

Umístíme vaše logo přímo do obrazu vybraných webkamer. Vaše logo se zobrazí hned na několika místech. Nejen maličké v náhledu webkamer, větší po rozkliknutí fotografie a pak ještě největší po otevření fotky na celou obrazovku počítače. U větších fotografií bude vaše logo fungovat jako aktivní odkaz a když na něj divák klikne, tak se dostane přímo na vaše stránky.  
Aktivní odkaz na vaší firmu dáme také do článku, který o webkamerách trvale informuje veřejnost. Loga zůstanou u obrazu i v případech, že zdařilé záběry z webkamer budeme publikovat v našich článcích a na sociálních sítích, mezi které patří nejen FB stránky ZvičinaTV, Královédvorsko a Jaroměřsko, ale také FB stránky přehrady Les Království a rostoucí skupina Krásy Podkrkonoší a nová skupina Krásy Krkonoš. Spolupracujeme také s dalšími FB stránkami v regionu.

3) Už svoji webkameru máte a chtěli byste ji umístit do našeho přehledu webkamer v regionu 

Pokud budete souhlasit a záběr vaší kamery bude atraktivní, tak lze umístit loga partnerů i do záběrů z vaší kamery - pak budete mít umístění zdarma.

4) Chcete pro vaše potřeby webkameru zcela bez reklam jiných subjektů.
Dodáme vám webkameru dle vašich požadavků a postaráme se o její spolehlivý chod i umístění na atraktivní místa. Cena bude záviset na vašich požadavcích.

Ceník vám zašleme na vyžádání

Kontakt pro webkamery:

Jan Holan
tel.: 732 521 835
email: jan.holan2013/zavinac/gmail.com

Kompletní technické řešení
Avatech s. r. o..
tel.: 604 526 123
email: petr.kallen@avatech.cz

Aktuální partneři webkamer v Podkrkonoší:
AVATECH s. r. o.
Ponožky Kuks
ADD - Komunikace a bezpečnost
Frode.cz
Optika Hrubá
Dubenecký pískovec
Art Hostel apartments 
Raisova chata na Zvičině
Občerstvení Na Vyhlídce 
Penzion Chaloupka na vršku
Chalupa Pod lípou

FOTOGALERIE - Webkamery na nejkrásnějších místech v regionu

Související články
Webkamery v Podkrkonoší
Další kolo soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší má jednoznačnou vítězku!
Vítězem třetího kola fotosoutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší se stala celá rodina Kounových
Takřka neskutečná fotografie vyhrála fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší
Budoucí architekti navhrli další lávky v Krkonoších, zatím jsou k vidění v Praze
Přechod studené fronty přes Zvičinu zachycený pohledem webkamery ze Zvičiny
Vaše komentáře

Přečteno 1564x