Vyhledej
Šikovné nákupy
TJ Sokol Dvůr Králové > Turistika

Staňte se partnerem webkamer na nejkrásnějších místech v regionu

Redakce / 14.01.2021
Portál ZvičinaTV ve spolupráci s firmou Avatech s. r. o. postupně umísťuje webkamery na zajímavá místa v Podkrkonoší i za jeho hranicemi. I vy se můžete do projektu aktivně zapojit.

Varianty kamer

Internetové kamery mohou být ve dvou variantách. Na většině míst jsou kamery, které odesílají jednu fotografii za minutu, ale může být spuštěn i živý videostream, kdy diváci uvidí i aktuální pohyb. Ne všude je však stream vhodný. Záleží také na kvalitě internetového připojení a ceně za přenesená data. Rovněž lze dle potřeby pracovat s různě širokými objektivy.

Do projektu webkamer v regionu se můžete zapojit třemi způsoby


1) Máte nemovitost s výhledem na atraktivní místo 

Pokud zároveň podnikáte, tak bude jedna reklamní pozice v obraze určena pouze vám. Zároveň záběr z kamery můžete zahrnout i do vašeho webu. 
Pokud reklamu na své služby nepotřebujete, tak se domluvíme na pronájmu prostoru dle atraktivnosti místa. Kontaktujte nás na telefonu: 732 521 835

2) Podnikáte v regionu a chcete obyvatele a návštěvníky upozornit na vaši firmu, penzion, restauraci, ale nemáte místo vhodné pro webkameru

Umístíme vaše logo přímo do obrazu vybraných webkamer. Vaše logo se zobrazí hned na několika místech. Nejen maličké v náhledu webkamer, větší po rozkliknutí fotografie a pak ještě největší po otevření fotky na celou obrazovku počítače. U větších fotografií bude vaše logo fungovat jako aktivní odkaz a když na něj divák klikne, tak se dostane přímo na vaše stránky.  
Aktivní odkaz na vaší firmu dáme také do článku, který o webkamerách trvale informuje veřejnost. Loga zůstanou u obrazu i v případech, že zdařilé záběry z webkamer budeme publikovat v našich článcích a na sociálních sítích, mezi které patří nejen FB stránky ZvičinaTV, Královédvorsko a Jaroměřsko, ale také FB stránky přehrady Les Království a rostoucí skupina Krásy Podkrkonoší a zcela nová skupina Krásy Krkonoš. Spolupracujeme také s dalšími FB stránkami v regionu.

Cena za umístění vašeho loga na jednu z kamer je pro rok 2021 stanovena na 4 900 Kč/rok, na 2 kamery 7 900 Kč, každá další kamera 3 500 Kč. V dalších letech se bude cena určovat podle návštěvnosti, která se bude u kamer patrně lišit.

3) Už svoji webkameru máte a chtěli byste ji umístit do našeho přehledu webkamer v regionu 
Cena: 3 000 Kč/rok. Pokud budete souhlasit a záběr vaší kamery bude atraktivní, tak lze umístit loga partnerů i do záběrů z vaší kamery - pak budete mít umístění zdarma a případně i další příjem, či služby zdarma.

4) Chcete pro vaše potřeby webkameru zcela bez reklam jiných subjektů.
Dodáme vám webkameru dle vašich požadavků a postaráme se o její spolehlivý chod i umístění na atraktivní místa. Cena bude záviset na vašich požadavcích.


Návštěvnost 

Webkamery jsou dlouhodobě nejnavštěvovanějšími stránkami internetu a to platí i pro naše portály. Náš přehled webkamer je druhou nejnavštěvovanější stránkou ihned po stránce úvodní. Webkamery i s integrovanými logy našich partnerů postupně umístíme rovněž na celou řadu internetových stránek, které se zabývají turistikou a nebo cíleně pouze webkamerami. Návštěvnost tak je celorepubliková a pro partnery jistě přínosná.


Kontakt pro webkamery:

Jan Holan
tel.: 732 521 835
email: jan.holan2013/zavinac/gmail.com

Aktuální partneři webkamer v Podkrkonoší:
AVATECH s. r. o.
Telkom.cz
Optika Hrubá
Dubenecký pískovec
Art Hostel penzionu Za vodou
Raisova chata na Zvičině
Občerstvení Na Vyhlídce 
Penzion Chaloupka na vršku
Chalupa Pod lípou
Ponožky Kuks
ADD - Komunikace a bezpečnost

FOTOGALERIE - Webkamery na nejkrásnějších místech v regionu

Související články
Webkamery v Podkrkonoší
Další kolo soutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší má jednoznačnou vítězku!
Vítězem třetího kola fotosoutěže ve skupině Krásy Podkrkonoší se stala celá rodina Kounových
Takřka neskutečná fotografie vyhrála fotosoutěž ve skupině Krásy Podkrkonoší
Vaše komentáře

Přečteno 189x
 
Hodnocení článku: