Vyhledej
TJ Sokol Dvůr Králové > Sport > trampolíny

Medaile z Českého závodu věkových skupin pro královédvorský oddíl trampolín

Redakce, / 5.06.2023, Dvůr Králové nad Labem, sokol.kralovedvorsko.cz
V sobotu 3. června proběhla v Liberci třetí nejvyšší soutěž trampolín v České republice - Český závod věkových skupin.

FOTOGALERIE - Medaile z Českého závodu věkových skupin pro královédvorský oddíl trampolínZávodit od nás jela tříčlenná výprava skokanek ve složení Marková, Řehořová a Svobodová - ta zde, stejně jako na většině předchozích závodů zastávala i roli trenérky.

V nejmladší věkové kategorii dívek 9-10 let se Mája Marková i Saša Řehořová dostaly do finále. Saša, která na takto velkém závodě skákala poprvé vybojovala třetí místo. I Mája předvedla skvělý výkon, ale o jednu desetinu to bohužel na stupně vítězů nestačilo. Skončila na 4. místě těsně za Sašou.

Obě zabodovaly i v synchronu, ze kterého mají další, stříbrnou medaili.

Do medailové sbírky pro náš oddíl přispěla i Anička Svobodová. V hlavní věkové kategorii ženy 17-21 let v silné konkurenci, která zahrnovala i dvě reprezentantky, získala druhé místo.


Tento závod byl zároveň její poslední šancí splnit si limit na letošní MČR a i přes výborné umístění se jí tato "vstupenka" na nejvyšší soutěž v ČR opět vyhnula.

Za zmínku stojí, že se jí i tento rok daří v celkovém hodnocení českého poháru, kde po 2 ze 4 závodů drží čtvrtou příčku.

Fotografie a videa ze závodu opět naleznete na našem Facebooku Trampolíny Dvůr Králové.

TJ Sokol Dvůr Králové, oddíl skoků na trampolíně

Další články TJ Sokol Dvůr Králové

 
Vaše komentáře

Přečteno 121x