Vyhledej
TJ Sokol Dvůr Králové > Sport

Sportovní areál pod Hankovým domem bude otevřen celoročně a také o víkendech!

Redakce / 25.02.2022
Sportovní areál pod Hankovým domem, který s výjimkou hřiště s umělou trávou dosud fungoval v letním režimu, bude veřejnosti přístupný celoročně. Umožňuje to nový provozní a návštěvní řád areálu, který začne platit od 1. března 2022.
Ke změně došlo zejména v souvislosti s instalací workoutového hřiště v prostoru areálu. Nový provozní a návštěvní řád připravily Technické služby města Dvora Králové nad Labem (TSm), které jsou provozovatelem a správcem sportoviště, rada města vzala dokument na vědomí. Nově tak bude areál otevřen denně od 8:00 hod., konec otevírací doby se bude v průběhu roku lišit. „Zpřístupnění areálu neznamená možnost využívat všechny jeho části. I s ohledem na doporučení výrobců jednotlivých zařízení zůstávají v platnosti některá omezení pro travnatou plochu fotbalového stadionu, atletickou dráhu či sektory technických disciplín,“ upozorňuje ředitel TSm Vítězslav Šturma.
Pro workoutové hřiště, jehož instalace vzešla z pilotního ročníku participativního rozpočtu města, navíc platí samostatný provozní řád, který specifikuje, za jakých podmínek je možné na zařízení cvičit. Při jeho porušení nebo při nedodržení pokynů ke cvičení nenese provozovatel odpovědnost za případný úraz či vzniklou škodu.
„Doufám, že všichni uživatelé budou k sobě navzájem tolerantní a ohleduplní a budou dodržovat i jednotlivé provozní řády. Myslím, že občané si zaslouží primárně důvěru a až čas ukáže, jaké bude využití tohoto areálu a jaké budou důsledky,“ dodává Vítězslav Šturma.

Nový provozní a návštěvní řád je k dispozici na stránkách technických služeb města ZDE (POZOR - na stránce je stále stará otvírací doba, ale provozní řád už je nahraný nový)

zdroj: město

Tak toto video už z velké části není pravda! :-) 
Vaše komentáře

Přečteno 362x