Vyhledej
Šikovné nákupy
TJ Sokol Dvůr Králové > Co se děje > akce pro děti

Královédvorská architektka Stáňa Kratochvílová se podílela na originálním Adventním kalendáři

Redakce / 11.11.2020
Advent, architektura a tvoření? Že to nejde dohromady? Ale jde a ještě zábavnou a atraktivní formou Adventního kalendáře se zajímavými příběhy, poznávacími architektonickými okénky, tvořícími listy a audioknihou v MP3. Vznikl tak unikátní adventní kalendář ve formě psané, tvořící i poslouchací :-)

FOTOGALERIE - Královédvorská architektka Stáňa Kratochvílová se podílela na originálním Adventním kalendáři

Adventní cesta za štěstím aneb kam nás domy zavedou.

Co všechno v kalendáři najdete?

1 - Adventní příběh na pokračování

24 poutavých příběhů na každý den adventu o Moně a Jonovi, kteří se vydali na tajuplnou cestu za místem, kde prý podle dávných příběhů najdou štěstí. Cestou “mezi domy” potkávají zajímavé lidi, slyší mnoho příběhů, ocitají se v různých životních situacích a hledají, co je v životě skutečně to podstatné. 
Jednotlivé příběhy se odehrávají v koloritu různých domů a míst, kterými děti společně s Monou a Jonem prochází a nakonec je dovedou přesně až k onomu vysněnému místu plnému štěstí.

2 - Architektonická okénka

Jednoduché a čtivé vysvětlení některých architektonických slohů a pojmů ze stavitelství, které v některých dnech nenásilně navazuje na text příběhu.

3 - Adventní tvoření

Ve formě pracovních listů tu najdete nápady na to, jak si výtvarně zpestřit adventní čas. Adventní tvoření je pro vás připraveno ve dnech, kdy k příběhu není vloženo architektonické okénko. Někdy volně navazuje na příběh, jindy na architekturu v příběhu obsaženou, někdy je zase inspirováno adventním časem.

4 - Audiokniha MP3

Kouzelná audiokniha, kde najdete celý příběh natočený v podobě mp3! Své oblíbené kapitoly si můžete pouštět znovu a znovu!

Kdo pro vaše děti kalendář vytvořil?

Příběhy sepsala spisovatelka Markéta Rumpíková, architektonická okénka vytvořila architektka Stáňa Kratochvílová a do MP3 vše s láskou a citem namluvila populární herečka Tereza Rumlová. 

Jak se k vám Adventní kalendář, tvoření i audiokniha dostane?

Veškeré materiály včetně audioknihy v MP3 obdržíte najednou v jednom virtuálním balíčku na svoji e-mailovou adresu. Vše si vytisknete a můžete začít číst a tvořit, nebo tvořit a poslouchat, nebo nejdříve číst a až pak tvořit a poslouchat :-)

Jaká je cena?

Cena 24 adventních příběhů s Architektonickými okénky a Adventním tvořením je 490 Kč. Cena audioknihy je 290 Kč. Pokud si vše objednáte nyní do 22. listopadu, získáte audioknihu zcela zdarma. 

Chcete se dozvědět více informací?

 - Pro jak staré děti je adventní kalendář vhodný?
 - Pochopí děti Architektonická okénka?
 - Není Adventní výtvarné tvoření složité?
 - Jak jsou jednotlivé kapitoly dlouhé?
 - Můžeme si příběh číst napřed? 
 Všechny odpovědi najdete ZDE 

Nebo si kalendář můžete rovnou objednat a nechat se překvapit :-)

 Objednávky ZDE Související články
Sokolové otevírají další stezku, tentokrát ve městě
Vaše komentáře

Přečteno 455x
 
Hodnocení článku: